Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocnik koordynatora regionalnego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1261
OBOWIĄZKI:
Pomoc koordynatorowi w zakwaterowaniu, prowadzeniu listy przyjazdów/wyjazdów pracowników z Ukrainy, usuwanie usterek, wyposażenie mieszkań, drobne remonty. Praca w biurze firmy oraz na terenie województwa śląskiego, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 40 godzin tygodniowo (pomiędzy 8.00 a 20.00). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł na godiznę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, doświadczenie nie jest wymagane. Konieczna umiejętność dokonywania drobnych napraw i remontów, obsługi komputera, posiadanie prawa jazdy kat. "B". Niezbędna biegła znajomość języka ukraińskiego, podstawowa znajomość języka polskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej