Praca: Pomocnik drukarza / operator maszyny introligatorskiej

Ogłoszenie numer: 4159205, z dnia 2021-02-08

Przedsiębiorstwo Poligraficzne DIAL POLAND jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała w roku 1994 z inicjatywy znanej włoskiej firmy działającej w branży poligraficznej.

Pomocnik drukarza / operator maszyny introligatorskiej

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • znajomość techniczna i mechaniczna
  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • chęć uczenia się
  • skrupulatność i dokładność
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę