Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac, wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych, ręczne sortowanie produktów lub komponentów, przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej, przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji, mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części, ładowanie i rozładowywanie wózków, czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na danym stanowisku min. 1 miesiąc, bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wysokich obciążeniach fizycznych, przy temperaturach od 20 st. C do 40-50 st. C, dyspozycyjność i predyspozycje do pracy również w godzinach nocnych

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie