Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pomocniczy robotnik przemysłowy
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/23/0155
OBOWIĄZKI:
Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; ręczne sortowanie produktów lub komponentów; przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części; ładowanie i rozładowywanie wózków; czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna i umysłowa

Wymagania inne:

[Inne] : Praca 65 godz./tyg., w ruchu ciągłym-wg aktualnego zapotrzebowania na realizację zadań na zakładzie. Konieczna jest bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wysokich obciążeniach fizycznych. Bardzo dobry wzrok. Predyspozycje do pracy stojącej. Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych oraz dni wolne (sobota, niedziele)

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie