Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocniczy robotnik budowlany/umowa zlecenie na świadczenie usług z zakresu prac ogólnobudowlanych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1423
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie usług w zakresie pomocniczych prac :budowlanych, ogólnobudowlanych i remontowych. Pomoc w zkaresie wykonywania prac elektromontażowych i montażowych. Wykonywanie prac porządkowych. Konserwacja powierzonego sprzętu do wykonywania zleconych robót budowlanych, zgłaszanie awarii. Przestrzegania i zachowania zasad pracy zgodnych z Ppoż. i BHP. Praca w ilości 40 godz./tyg., od godz.7.00 w ramach umowy-zlecenie, proponowane wynagrodzenie: 18.30 zł brutto/godz. Praca na terenie województwa śląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagana siła fizyczna oraz uprawnienia na kosz z wysięgnikiem (zwyżka) z uwagi na konieczność montażu oświetlenia na wysokości. Konieczna dobra znajomość języka ukraińskiego z uwagi na pracę w środowisku ukraińskojęzycznym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej