Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1520
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków, m. in: wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań irusztowań; kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych; wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku; Praca w ramach umowy-zlecenie, 25 godz./tyg., proponowane wynagrodzenie: 18.30 zł godz./brutto.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Miejsce pracy będzie znajdować się na terenie Bielska-Białej oraz województwa Śląskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej