Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/21/0547
OBOWIĄZKI:
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska;kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu