Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworze
Numer: StPr/21/2533
OBOWIĄZKI:
obróbka wstępna warzyw, mięsa, owoców, uczestnictwo w przygotowywaniu dań umieszczonych w karcie, czynności porządkowe (zmywanie, wyparzanie), dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu, przestrzeganie zasad postępowania z żywnością, współpraca w zespole ukraińskojęzycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane; konieczne: uczciwość, pracowitość, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność w kwestii godzin pracy (także w dni wolne) i odbywania delegacji, podstawowa znajomość języka ukraińskiego i polskiego, odpowiedni stan zdrowia dla uzyskania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Jaworze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej