Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Szczyrk
Numer: StPr/21/0329
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu potraw, zestawów obiadowych, sałatek, dbanie o porządek na stanowisku pracy, obsługa maszyny myjącej. Praca w restauracjach serwujących dania kuchni polskiej, włoskiej i ukraińskiej, współpraca z zespołem osób pochodzenia ukraińskiego, od wtorku do niedzieli pomiędzy 10.00 a 6.00 (grafik pracy uzależniony od ilości rezerwacji imprez).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie nie jest wymagane; konieczne: znajomość podstaw kuchni polskiej, ukraińskiej i rosyjskiej, dobra znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego, posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Miejsce pracy:

Szczyrk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej