Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomoc ksiegowa 1/2 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0762
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dokumentów do księgowania, obsługa klienta, wstępne wprowadzanie do ewidencji księgowej, prace biurowe.Praca w systemie jednozmianowym w wymiarze 1/2 etatu w godz. 8.00-16.00 (według grafiku do uzgodnienia). Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość), wymagana biegła umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególnośći Word, Excel), biegła umiejętnośćporuszania się po Internecie - umiejętność wyszukiwania informacji oraz pisania ogłoszeń, znajomość programów księgowych Comarch/Insert. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej