Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pokojowa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1065
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymanie w należytej czystości i porządku sal podopiecznych łącznie z myciem wyposażenia pokoju, a także utrzymanie czystości w pozostałych pomieszczeniach Domu, tj. korytarze, łazienki, toalety, ciągi komunikacyjne. 2. Roznoszenie posiłków mieszkańcom z zachowaniem stosownej diety i godziny jego podania.3. Zbieranie oraz zmywanie naczyń po każdym posiłku.4. Wspomaganie pracowników Zespołu Terapeutyczno – Opiekuńczego w zakresie wykonywanych czynności:a) pielęgnacyjnych, tj. mycie, czesanie, kąpiele, ubieranie mieszkańców,b) zmiany bielizny pościelowej,c) karmienia mieszkańców niezdolnych do samodzielnego spożywania posiłków. 5. Znajomość środków dezynfekcji, sposobu ich przygotowania oraz czasu dezynfekcji.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.Praca w Bielsku-Białej zmianowa według harmonogramu od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00-15.00, 13.00-21.00 .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest wymagane, możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej