ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Planista
Opis stanowiska:
  • Planowanie produkcji na wtryskarki i butelczarki zapewniające efektywność wykorzystania posiadanych zasobów
  • Maksymalne wykorzystanie zasobów materialnych i ludzkich
  • Planowanie prób technologicznych
  • Prowadzenie analiz zmierzających do efektywnej produkcji
  • Zabezpieczenie materiałowe produkcji
  • Kontrola dotrzymania parametrów wydajnościowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne / dopuszcza się - wyższe na ukończeniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • szeroka znajomość programów komputerowych ułatwiających wdrożenie zintegrowanego programu zarządzania produkcją
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność współpracy, komunikatywność.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną