Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pielęgniarka/położna-cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/1121
OBOWIĄZKI:
1. Czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem, a także rozwojem powierzonych dzieci. 2. Wykonywanie różnych codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. 3. Tworzenie warunków do optymalnego rozwoju każdego dziecka we wszystkich sferach jego rozwoju. 4. Organizowanie pracy zgodnie z rozkładem dnia dla dzieci przebywających w żłobku. 5. Prowadzenie dokumentacji związanej z rozwojem i obserwacją dzieci. 6.Prowadzenie działań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia w stosunku do personelu Żłobka oraz rodziców dzieci. 7. Prowadzenie nadzoru nad żywieniem dzieci. 8. Prowadzenie apteczki. 9. Współdziałanie i informowanie rodziców o sytuacji zdrowotnej i rozwoju dziecka, wspieranie rodziców w wychowaniu dziecka.Praca w godzinach 5:30 - 16:30, od poniedziałku do piątku, wg grafiku. Zatrudnienie od 01.06.2021 r.O stanowisko mogą również ubiegać się osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Położna – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, wymagane uprawnienia pielęgniarki lub położnej.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej