Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Opiekunka środowiskowa-cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/2186
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług opiekuńczych dla osób starszycgh, chorych czy niepełnosprawnych w tym dzieci. Pomoc w czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych, czynnościach życia codziennego.Praca na terenie gminy Czechowice-Dziedzice i gminy Bestwina.Praca na umowę zlecenie, od poniedziałku do niedzieli- wynagrodzenie 18,30 zł/ godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane wkształcenie średnie, co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, dziećmi oraz posiadanie prawa jazdy kat. B z uwagi na dojazdy do podopiecznych. Mile widziany kurs pierwszej pomocy lub kurs opiekuna osób starszych

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej