Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Opiekun
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2672
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług opiekuńczych na rzecz osób starszych, chorych, niepełnosprawnych, polegających na:- pomocy w zaspokojaniu codziennych potrzeb życiowych, - podstawowej opiece higienicznej,- zalecanej przez lekarza pielęgnacji,- zapewnieniu kontaktów z otoczeniem osobom obłożnie i przewlekle chorym, niesamodzielnym.Praca na terenie Bielska-Białej od poniedziałku do piątku w dni robocze w godz. 7.00-15.00. Umowa o pracę na czas określony do 31.12.2021 r. z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: opiekun osoby starszej i niepełnosprawn.

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (kierunek bez znaczenia), min. 1 rok doświadczenia zawodowego w ramach umowy o pracę oraz ukończony kurs w zakresie podstawowych umiejętności koniecznych do sprawowania opieki nad osobami starszymi bądź niepełnosprawnymi LUB ukończona szkoła asystentów medycznych,ORAZ posiadanie obywatelstwa polskiego, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów (profesjonalizm i odpowiedzialność w działaniu), umiejętność planowania pracy, operatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, współpracy z klientem, pracy w zespole, komunikatywność, empatia. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi oraz ukończenie szkolenia/kursu z udzielania I pomocy przedmedycznej, oraz posiadania książeczki sanepidowskiej lub gotowość jej wyrobienia.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej