Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Opiekun w żłobku-1/2 etatu- cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/1614
OBOWIĄZKI:
1. Czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem, a także rozwojem powierzonych dzieci.2. Wykonywanie różnych codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.3. Tworzenie warunków do optymalnego rozwoju każdego dziecka we wszystkich sferach jego rozwoju.4. Organizowanie pracy zgodnie z rozkładem dnia dla dzieci przebywających w żłobku.5. Współdziałanie i informowanie rodziców o sytuacji zdrowotnej i rozwoju dziecka.6. Wspieranie rodziców w wychowaniu dziecka.7. Realizowanie zasad i czynności wynikających ze statutu żłobka.8. Prowadzenie dokumentacji związanej z przebywaniem dzieci w żłobku.Praca w Czechowicach-Dziedzicach od poniedziałku do piątku w godz. 5.30-16.30 wg grafiku. O stanowisko mogą się ubiegać osoby zarówno bez orzeczenia o stopniu niepełnosprawności jak i z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Umowa o pracę na czas określony od 01.10.2021 - 31.08.2021 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Wymagania inne:

Osoba powinna posiadać co najmniej wykszt. średnie oraz kurs opiekuna w żłobku oraz aktualny kurs I pomocy lub kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego.Wymagany bardzo dobry kontakt z dziećmi, rozpoznawanie warunków i potrzeb zdrowotnych dzieci w wieku od 20 tyg. do 3 lat, odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość umiejętność pracyw w zespole, umiejętność reagowania w trudnych sytuacjach, prowadzenia zajęć z grupą dzieci i indywidualnych.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej