Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Wilkowice
Numer: StPr/21/0933
OBOWIĄZKI:
Rozpoznawanie problemów opiekuńczych pacjentachorego - niesamodzielnego, współpraca z pielęgniarką w zakresie planowania i realizowania planu opieki, pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich, wykonywanie zabiegów higienicznych u pacjenta oraz czynności związanych z utrzymaniem czystości i estetyki otoczenia.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00 od pn. do nd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekun medyczny*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe z uzyskanym dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w zawodzie opiekun medyczny. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Wilkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej