Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator/ka maszyn (tokarka/ frezarka/ CNC)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: OMA/011/SDŁ

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w niewielkiej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy oraz perspektywą rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie w formie: podstawa + premia
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Pomoc ze strony konsultanta Manpower w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej oraz w trakcie wdrożenia oraz pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do nauki
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i znajomość narzędzi pomiarowych oraz rysunku technicznego

Zadania:

  • Obsługa maszyn (tokarka, frezarka, CNC)
  • Kontrola jakości przy użyciu narzędzi pomiarowo-kontrolnych
  • Pakowanie gotowych detali