Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator sterylizatora
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2805
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie do sterylizacji narzędzi, bielizny i materiałów opatrunkowych, dezynfekcja wstępna narzędzi, kompletowanie zestawów narzędzi, obsługa urządzeń sterylizujących, wydawanie materiałów sterylnych, prawidłowe oznakowanie zestawów, zakładanie wsadów do myjni dezynfektorów, obsługa systemu rejestrującego pracę urządzeń, zakładanie testów kontrolnych procesów sterylizacji i ich odczyt.Praca w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00; 14.00-22.00 od pon. do ndz. w Bielsku-Białej.Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Eksploatacja sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące, wymagane doświadczenie w zawodzie, umiejętność wykonywania dezynfekcji i sterylizacji wyrobów medycznych, praca w zespole, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 773 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej