Aktualnie dla naszego Klienta, dostawcy usług przemysłowych, poszukujemy osób na stanowisko:
Operator / Operatorka maszyn CNC
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: a0t6N00000AyAudQAF

Zadania:

  • techniczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wymiana narzędzi w maszynach obróbczych,
  • prowadzenie procesów technologicznych sterowanych przez komputery przemysłowe,
  • wzrokowa kontrola jakości detali,
  • przestrzeganie norm bezpieczeństwa na stanowisku pracy,
  • raportowanie działań, współpraca z innymi działami w firmie,
  • utrzymanie urządzeń i stanowiska pracy w czystości.

Wymagania:

  • podstawowe doświadczenie w pracy na produkcji,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość obsługi komputera,
  • otwartość, pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobry wzrok,
  • wiedza techniczna, dotycząca obsługi maszyn CNC, umiejętność obsługi suwmiarki - mile widziane.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zdobytego doświadczenia,
  • szkolenie wprowadzające, pozwalające płynnie przejść do nowej roli,
  • premia uznaniowa,
  • benefity (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne i grupowe),
  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pracę od zaraz.
www.trenkwalder.pl