Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator obrabiarek, kontroler
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0558
OBOWIĄZKI:
USTAWIANIE I OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ – WSTĘPNA KONTROLA I NADZÓR PRACY MASZYN, URUCHAMIANIE I ZATRZYMYWANIE OBRABIAREK, WYKRYWANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI W PRACY MASZYN I URZĄDZEŃ, USUWANIE DROBNYCH USTEREK OBRABIAREK, RĘCZNE PRACE TRANSPORTOWE – PRZENOSZENIE CIĘŻARÓW W ZAKRESIE NORM OKREŚLONYCH W OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISACH PRAWNYCH, DBANIE O NALEŻYTY STAN MASZYN, URZĄDZEŃ I NARZĘDZI ORAZ PORZĄDEK I ŁAD W MIEJSCU PRACY, PRZESTRZEGANIE ZASAD BHP ORAZ STOSOWANIE OCHRON OSOBISTYCH PODCZAS OBSŁUGIWANIA URZĄDZEŃ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

odpowiedzialność, sumienność, punktualność, spostrzegawczość, koordynacja psychomotoryczna, umiejętność pracy wg instrukcji, silna motywacja do pracy, dobra ostrość wzroku, gotowość do podjęcia pracy w trybie trzyzmianowym, także nocą i w dni wolne

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

  • Operator CNC

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opublikowano: 2024-04-12

    śląskie Bielsko-Biała