Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator obrabiarek CNC
Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: OMA/011/MKO

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejęcie bezpośrednio do firmy po 6 miesiącach
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie w formie podstawa+ premia
  • Dostęp do Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, oraz ubezpieczenia grupowe w PZU Życie S.A. na preferencyjnych warunkach, a także dostęp do wielu zniżek i benefitów w ramach pakietu ManpowerPremium- MyBenefit

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC sterowanych numerycznie
  • Znajomość narzędzi pomiarowo-kontrolnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć nauki i zaangażowanie w pracę

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Kontrola jakości przy użyciu przyrządów pomiarowych
  • Dokonywanie korekt na maszynie
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy