ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator młynów i mieszalników
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn i mieszalników
  • obsługa urządzeń peryferyjnych
  • dbanie o jakość produkcji
  • załadunki i rozładunki
  • praca w systemie trzyzmianowym
WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe ( mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów
  • dobry stan zdrowia
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
FIRMA OFERUJE:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną