Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1245
OBOWIĄZKI:
Montaż drobnych detali, obsługa maszyn (giętarka SILFAX), kontrola wyrabianych elementów, wstępna kontrola jakości. Praca w Bielsku-Białej ul. Rudawka 80 oraz w Mazańcowicach 1049, w systemie 4-brygadowym (po 12 godzin), w godzinach 6.00-18.00 i 18.00-6.00 od poniedziałku do niedzieli według ustalonego grafiku. Proponowane wynagrodzenie brutto: 17,65 zł /godz. + premie. Umowa o pracę tymczasową zawierana z agencją zatrudnienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku. Konieczna dokładność, umiejętność obsługi giętarek SILFAX, maszyn do cięcia lub formowania rur, myjek typu MECANOLAV, CASTOR, LABOREX. Niezbędna umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, posiadanie zdolności manualnych, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17,65 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej