Ogłoszenie numer: 5114262, z dnia 2021-08-02

Trelleborg jest światowym liderem rozwiązań uszczelnień polimerowych, które uszczelniają, tłumią i chronią krytyczne aplikacje w wymagającym środowisku. Nasze innowacyjne techniczne rozwiązania zwiększają wydajność dla klientów w zrównoważony sposób.

Będąc częścią Grupy Trelleborg, Trelleborg Sealing Solutions jest wiodącym światowym dostawcą polimerowych rozwiązań uszczelniających.

Ponad 20 zakładów przemysłowych oraz 40 centrów marketingowych na całym świecie wspiera naszych klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, w tym lotniczy i samochodowy.

Operator maszyn

Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn typu wtryskarki, praski, prasy oraz inne urządzenia produkcyjne
  • przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości produktu

Wymagania

  • sprawność manualna
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład
  • atrakcyjna stawka rosnącą wraz ze stażem zatrudnienia
  • możliwość przyuczenia do zawodu
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do kolonii dla dzieci, zapomogi indywidualne, dofinansowanie do wczasów)
  • przyjazną atmosferę pracy w bezpiecznym środowisku pracy
  • prywatny parking dla pracowników
  • dobry dojazd z Bielska oraz z Czechowic-Dziedzic
  • Twój wiek nie ma dla nas znaczenia