Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Operator maszyn zbrojarskich
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
  • Obsługa maszyn zbrojarskich (giętarek automatycznych i manualnych, nożyc do cięcia stali oraz maszyn do produkcji elementów prefabrykowanych z kręgów stalowych),
  • Praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane,
  • Mile widziane umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Dostęp do pakietu benefitów.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)