Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0911
OBOWIĄZKI:
Wykonanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi planami ( normy ilościowe ), wykonywanie przezbrojeń i obsługa maszyn, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją stanowiskową, dbanie o powierzone mienie, zgłaszanie do przełożonego awarii maszyn/narzędzi, zgłaszanie do przełożonego problemów związanych z Systemem Zarządzania Jakością, Środowiskiem,Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Energią. Przeprowadzanie wizualnej i pomiarowej kontroli jakości produkowanych półwyrobów/wyrobów, przeprowadzanie kontroli parametrów procesu, deklaracja w system wykonanej pracy ( ilościowa ). Proponowanie działań ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego,prowadzenie nadzoru nad pracownikiem nowozatrudnionym, wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Sprawność fizyczna, sumienność, dokładność, dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej[Inne] : oraz inne lokalizacje wskazane przez TI POLAND Sp z o.o.praca 5 dni w tygodniu w systemie 3 zmianowym: od 5:00 do 13:00, od 13:00 do 21:00, od 21:00 do 5:00Wynagrodzenie: 2500 złotych brutto/miesiąc + 20% premii-nie mniej niż 2800 zł brutto w systemie miesięcznym

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej