Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Wilkowice
Numer: StPr/24/0463
OBOWIĄZKI:
Operator maszyn i urządzeń zajmuje się obsługą maszyn przemysłowych do produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Praca fizyczna związana z ręcznymi pracami transportowymi przy użyciu środków technicznych takich jak: wózek ręczny czterokołowy bez napędu, wózek podnośnikowy ręczny (paleciak). Praca w przewadze w pozycji stojącej, w pomieszczeniu zamkniętym, w systemie zmianowym, w hałasie. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Wilkowicach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie jako operator maszyn w branży tworzyw sztucznych lub włókiennictwie. Konieczna pełna sprawność ruchowa, siła fizyczna, dobra ostrość wzroku, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Miejsce pracy:

Wilkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej