Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Operator maszyn i urządzeń metalurgicznych - koordynator
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/20/1397
OBOWIĄZKI:
Przetwarzanie i wytapianie rud metali, obsługa pieców, pras, młotów, maszyn metalurgicznych, szlifowanie elementów szlifierką ręczną, koordynowanie grupą podległych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy, dyspozycyjność - praca również w godzinach nocnych, współpraca w zespole[Umiejętność 1] : sprawność i siła fizyczna, dobry wzrok i słuch, umiejętność radzenia sobie ze stresem, konsekwentność,[Inne] : Dyspozycyjność: nie mniej niż 168 h/miesiąc, według zleceń pracodawcy Wynagrodzenie : OD 19.85 zł brutto/hpraca w godzinach : 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,85 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie