Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/3043
OBOWIĄZKI:
Zgrzewanie, uzębianie, ostrzenie i rozwieranie pił i taśm, obsługa prasy, frezowanie, hartowanie i pakowanie brzeszczotów, zakładanie materiału na maszyny i urządzenia, ściąganie z maszyny i układanie wykonywanych elementów, kontrola jakości wykonywanych elementów, obsługa urządzeń pomiarowych, prace ślusarskie. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej(Wynagrodzenie wraz z premiami nie mniejsze niż 3190 zł brutto miesięcznie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie nie jest wymagane, konieczne posiadanie około roku doświadczenia na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej