Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator maszyn-cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0570
OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnej, montaż i demontaż części samochodowych. Praca w Czechowicach-Dziedzicach w systemie trzyzmianowym, w godz. 6-14, 14-22, 22-6, od pn-pt lub systemie czterobrygadowym (odgórny przydział). Wynagrodzenie 2 985 zł brutto, po 3 miesiącach 3 115 zł brutto.Umowa o pracę tymczasową na okres 18 m-cy.Oferowany transport pracowniczy. Transport jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatoru, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przeciszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane: wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie na produkcji. Wymagane zdolności manualne, chęć nauki, precyzja.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 985 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej