Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator gniazda produkcyjnego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0392
OBOWIĄZKI:

- Szlifowanie odlewów pilnikiem pneumatycznym i szlifierką kątową lub oscylacyjną. - Obsługa maszyny CNC (w tym przezbrojenia), celi robotów. - Montaż komponentów, obsługa giętarki, nitownicy, wiertarki. Obsługa maszyny wibrościernej (TRL). - Kontrola wzrokowa odlewów i kontrola otworów przy użyciu wzorników. - Dbanie o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie zasad gospodarności. - Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz prawa pracy. - Zgłaszanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości ze szczególnym uwzględnieniem tych, które związane są z pogorszeniem stanu bezpieczeństwa i higieny pracy. - Wykonywanie dodatkowych czynności na zlecenie przełożonego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dokładność, dbałość o porządek
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

zdolności manualne, dokładność, dbałość o porządek, sprawność fizyczna, min. 2 miesiące doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku, gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej