Firma DAAS Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac na wysokości z wykorzystaniem m. in. technik dostępu linowego.

Aktualnie w związku z rozwojem firmy w kierunku dostarczania rozwiązań spełniających najbardziej wymagające oczekiwania stawiane przed sektorem OZE

poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze

Operator bezzałogowych statków powietrznych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
  • Praca polegająca na przeprowadzaniu inspekcji wizualnych w branży wiatrowej.
Wymagania:
  • uprawnienia do wykonywania lotów w kategorii specjalnej zgodnie ze standardem NSTS 2 lub chęć ich zdobycia
  • gotowość na delegacje krajowe i zagraniczne
  • język angielski
  • odpowiedzialność, kreatywność, samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w branży wiatrowej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • szkolenia specjalistyczne
  • praca w systemie rotacyjnym 2/2
  • ciekawe i rozwojowe projekty

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.