Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Obsługa gabinetu terapeutycznego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0804
OBOWIĄZKI:
Obsługa / doradzanie klientom, zapisywanie ich na wizyty.Wykonywanie masażu leczniczego, kinezyterapii, obsługa specjalistycznych urządzeń w tym zakresie. Utrzymanie porządku w gabinecie. Praca w dni robocze, od godz. 8.00 na 2 zmiany, godz. do ustalenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe - kierunkowe, zorientowanie na rozwój merytoryczny i praktyczny, elokwencja i wysoka kultura osobista, doświadczenie w fizjoterapii, lub masażu,zaangażowanie w wykonywaną pracę, miłe usposobienie, otwartość i szacunek względem klientów

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej