Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel specjalista: terapeuta w zakresie integracji sensorycznej w wymiarze 4/22 etatu
Miejsce pracy: Wilkowice
Numer: StPr/21/0988
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć w ramach zajęć w ramach tzajęć rewalidacyjno-wychowawczych z dzieckiem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim.Umowa o pracę na czas określony od 01.09.2021 do 24.06.2022 r. Praca w Wilkowicach od pon. do pt. zgodnie z harmonogramem zajęć miedzy godz. 8.00-16.00 w wymiarze 4/22 etatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: terapia integracji sensorycznei I i II stopnia
Uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne o kierunku terapia integracji sensorycznej I i II stopnia, uprawnienia w zakresie terapii integracji sensorycznej I i II stopnia, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Wilkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 505,82 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej