Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1075
OBOWIĄZKI:
Kształcenie praktyczne młodzieży w zakresie: obróbka skrawaniem, budowa i badanie pojazdów samochodowych, budownictwo ogólne. Praca jednozmianowa, w pełnym wymiarze czasy pracy (20/20) od poniedziałku do piątku, wg harmonogramu, w Bielsku-Białej. Proponowane wynagrodzenie zależne m.in. od stopnia awansu zawodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe zawodowe z lub bez przygotowania pedagogicznego, kierunki: mechanik i budowa maszyn, budownictwo ogólne. Konieczne uprawnienia w zakresie budownictwa: technik budownictwa lub mistrz budownictwa z ukończonym kursem pedagogicznym, mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 860 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej