Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel matematyki
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/1259
OBOWIĄZKI:
Nauczanie matematyki w klasach IV-VIII szkoły podstawowej. Rozwijanie u uczniów zainteresowań matematycznych. Wyrównywanie braków edukacyjnych u uczniów z potrzebami i deficytami.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.30-16.00 wg grafiku, od pon. do pt.Umowan na czas określony od 01.09.2022 r. do 31.08.2023r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: cierpliwość,dokładność,dobra organizacja pracy,chęć zdobywania wiedzy i pomocy innym
Uprawnienia: punktualność, kreatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie min. wyższe kierunek matematyka z przygotowaniem pedagogicznym. Wymagana umiejętność obsługi komputera, dobry kontakt z dziećmi, komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 167 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej