Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel języka hiszpańskiego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1602
OBOWIĄZKI:
Nauczanie w klasach 1-8 w wymiarze 2 godzin tygodniowo w każdym oddziale(około 16 godzin lekcyjnych/tydzień).Praca na pełny etat w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej "PRIMARY STEPS" przy ul. Lotniczej 15 w Bielsku-Białej, w systemie jednozmianowym w godz. 7.50-15.50 wg grafiku od pon. do pt. Umowa o pracę w zastępstwie na czas roku szkolnego do 31.08.2022 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Iberystyka, specjalizacja: Język hiszpański
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane min. wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne na kierunku iberystyka specjalność język hiszpański. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w pracy nauczyciela. Wymagana biegła znajmość języka hiszpańskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej