Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel języka hiszpańskiego w wymiarze 8/18 etatu
Miejsce pracy: Wilkowice
Numer: StPr/21/1198
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć w ramach zajęć w ramach zterapii integracji sensorycznej wg zaleceń zawartych w orzeczeniach.Umowa o pracę na zastępstwo na okres 1 roku. Praca w Wilkowicach od pon. do pt. zgodnie z harmonogramem zajęć w wymiarze 8/18 etatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: terapia integracji sensorycznei I i II stopnia
Uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne o kierunku język hiszpański, przygotowanie pedagogiczne, metodyczne do nauczaniaj hiszpańskiego, umiejetność rozpoznawania potrzeb i możliwości dziecka, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Wilkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 212 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej