Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel gry na skrzypcach
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2286
OBOWIĄZKI:
Nauczanie gry na skrzypcach dzieci oraz osób doroslych. Praca z uczniami zarówno pochodzenia polskiego jak i cudzoziemcami. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze minimum 10 godzin miesięcznie (zależnie od zainteresowania potencjalnych uczniów). Proponowane wynagrodzenie 30 zł brutto na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), artystyczne
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe muzyczne wraz z uprawnieniami pedagogicznymi. Konieczna umiejętność gry na skrzypcach, znajomość języka polskiego, ukraińskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej