Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Nauczyciel bibliotekarz/nauczyciel języka angielskiego 25/27 etatu
Miejsce pracy: Jasienica
Numer: StPr/21/1596
OBOWIĄZKI:
Gromadzenie, opracowywanie, przechowywanie i udostępnianie zbiorów biblioteki, prowadzenie zajęć z języka angielskiego w szkole podstawowej.Praca w Międzyrzeczu Górnym, w wymiarze 25/27 etatu wg grafiku od pon. do pt.Umowa o pracę na czas określony do 30.06.2022 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: bibliotekarstwo i filologia angielska
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne kierunkowe (bibliotekarstwo i filologia angielska, lub studia podyplomowe na wskazanych kierunkach), uprawienia pedagogiczne, min. 5 lat doświadczenia w pracy bibliotekarza i nauczyciela, biegła znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Jasienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 730,55 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej