Firma Daas Sp. z o.o. świadczy usługi głównie w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac głównie na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych zleceniem w charakterze:

Monter płyt warstwowych (fasad)
Miejsce pracy: Cieszyn

Obowiązki:
  • Montaż płyt warstwowych na fasad budynków
  • Montaż i obróbka blacharska.
  • Dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i narzędzi,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.
Wymagania:
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Dokładność, rzetelność w wykonywanych pracach, chęć do pracy,
  • Dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu,
  • Mile widziane uprawnienia na zwyżki.
Oferujemy:
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy przy podobnych pracach na projektach krajowych i zagranicznych
  • Dobre zarobki
  • Wszelkie środki ochrony oraz narzędzia niezbędne do pracy
  • Transport i zakwaterowanie.
Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.