Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Monter-cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0141
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji stalowej, prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wiercenie), kontrolę jakości w oparciu o rysunek techniczny, przygotowanie materiałów do spawania, szlifowania elementów i spoin.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6:00- 14:00, od poniedziałku do piątku w Czechowicach-Dziedzicach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętnośc czytania rysunku technicznego, znajomość specyfiki montażu konstrukcji stalowej, dyspozycyjność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m, obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędempodnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem oraz uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej