Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Montażysta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2371
OBOWIĄZKI:
czynności pomocnicze przy montażu, czynności pomocnicze przy obsługiwaniu elektronarzędzi. Proponowane wynagrodzenie brutt:o 18,30 PLN/ godz. Praca na umowę zlecenie 200 godz. miesięcznie, pomiędzy 7.00 a 24.00, również w soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wymagania inne:

zdolności manualne, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, uczciwość, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami: wiertarka, wkrętarka akumulatorowa, nitownica pneumatyczna, szlifierka kątowa, klucz pneumatyczny, klucz dynamometryczny.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej