Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Młodszy wychowawca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2150
OBOWIĄZKI:
Organizowanie zajęć i sprawowanie opieki nad powierzoną grupą podopiecznych, prowadzenie stosownej dokumentacji dotyczącej pracy z podopiecznymi placówki, współpraca z rodzicami i opiekunami dzieci oraz instytucjami działającymi na rzecz dziecka. Praca jednozmianowa, poniedziałek - piątek, w godz. 10.00-18.00. Umowa o pracę na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o specjalności: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Wymagane jest posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie, posiadanie pełni władzy rodzicielskiej (obecnie i w przeszłości), umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność nawiązywania konstruktywnego kontaktu z wychowankiem, modelowania zachowań pożądanych społecznie oraz poprawnej komunikacji. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej