Ogłoszenie numer: 4549508, z dnia 2021-05-06

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Młodszy Specjalista ds. Jakości Dostawców SQE

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w audytach procesu oraz wizyty u aktualnych i nowych dostawców;
  • wprowadzanie i nadzór działań korygujących oraz zapobiegawczych u dostawców;
  • monitorowanie wyników jakościowych dostawców (PPM, terminowość 8D);
  • uczestnictwo w procesie eskalacji dostawców;
  • przygotowanie wizualizacji wyników jakościowych dostawców;
  • weryfikacja 8D raportów od dostawców wraz z działem jakości.

Wymagania

  • wykształcenia wyższe, najlepiej techniczne (ewentualnie student ostatniego roku);
  • znajomość Ms Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • komunikatywność, samodzielność, systematyczność;
  • prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze Działu Jakości, branża automotive;
  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym;
  • znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju;
  • pakiet benefitów socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;