Ogłoszenie numer: 4449461, z dnia 2021-04-19

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Młodszy Specjalista ds. ICT - Informatyk - Sieciowiec

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • zarządzanie siecią Lan/Wlan celem zapewanienia ciągłości działania systemu – nieprzerwanej, stabilnej, poprawnej i bezpiecznej pracy serwera, wszystkich urządzeń komputerowych i programów;
  • rozwiązywanie problemów w placówkach w kraju i w oddziałach grupy – help desk lokalnie i zdalnie;
  • bieżące utrzymanie serwerów – administrowanie serwerami w sieci lokalnej,
  • utrzymywanie systemu komputerowego w stanie sprawności;
  • realizacja bieżących i nowych projektów ICT lokalnych oraz w ramach grupy;
  • zarządzanie kamerami;
  • wykonywanie instalacji kablowych;
  • oraz lokalne wsparcie ze strony ICT dla produkcji.

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • bardzo dobrze znasz systemy operacyjne Microsoft 7/10;
  • dobrze znasz system Windows (Server) na poziomie administracyjnym;
  • zajmowałeś się utrzymaniem i administracją sieci komputerowej LAN, WAN, WLAN;

I nie są Ci obce:

  • zagadnienia sieciowe ( routery, switche, sieci Lan, Vlan, Wan, Dns, Dhcp,…);
  • oprogramowanie VM Ware, vSphere, Veeam Backup, Active Directory;
  • systemy zabezpieczeń danych (antivirus, backup, disaster recovery);
  • znasz j.angielski na poziomie zaawansowanym;
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B;

I dodatkowo:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znasz system ERP SAP;
  • posiadasz wiedzę z zakresu systemu Linux, baz danych (Ms- Sql Server, MySql, Ms- Access); z zakresu konfiguracji PBX, oraz umiejętność obsługi i konfiguracji systemu Zabbix;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju;
  • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;