Ogłoszenie numer: 4590961, z dnia 2021-05-21

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. HR i marketingu

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale pracy,
  • wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów,
  • umawianie kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne,
  • prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
  • wsparcie przy prowadzeniu kampanii marketingowych i projektach,
  • tworzenie treści reklamowych i innych materiałów informacyjnych,
  • współtworzenie strategii mediów społecznościowych,
  • komunikacja z agencjami reklamy,
  • wsparcie przy planowaniu imprez firmowych.

Wymagania

  • doświadczenie w branży HR / procesach rekrutacji / marketingu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • pozytywne podejście, optymizm i energia,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności organizacyjne, niezawodność,
  • zaangażowanie i lojalność,
  • gotowość do pracy, elastyczność,
  • samodzielny i uporządkowany sposób pracy,
  • mile widziana znajomość j. czeskiego,
  • mile widziana znajomość narzędzi graficznych,
  • umiejętności w prowadzeniu kampanii promocyjnych (Facebook, Instagram, LinkedIn).

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • ¾ etat (docelowo praca na pełny etat),
  • możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia,
  • narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • pracę nad ciekawymi, nowoczesnymi i długofalowymi projektami.