ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mistrz zmianowy na wydziale wtrysku
Zakres obowiązków
  • Techniczne przygotowanie produkcji; pomoc i kontrola w ustawieniu procesu oraz oprzyrządowania na maszynie
  • Organizowanie pracy w podległych zespołach i na zajmowanym stanowisku
  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego Kierownika Wydziału oraz jego przełożonych
  • Planowanie, określenie i zamówienie środków i zasobów materialnych niezbędnych do realizacji zadań
Wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesów produkcyjnych w tym procesu wtrysku tworzyw sztucznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń w tym wtryskarek
  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów
Oferujemy
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną