ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
  • Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi),
  • Praca na hali produkcyjnej i nie tylko,
  • Wykorzystanie hydrauliki siłowej w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie,
  • Umiejętność czytania i interpretowanie schematów i dokumentacji techniczno- ruchowej /DTR/,
  • Umiejętność czytania schematów hydrauliki siłowej,
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i hydrauliki siłowej,
  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • Dynamizm, dokładność i solidność w działaniu,
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość aparatów i urządzeń stosowanych w układach hydrauliki,
  • Znajomość budowy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych,
  • Doświadczenie przy obsłudze i naprawie urządzeń automatyzacji produkcji.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną.